Kompetencje

Dział konstrukcyjno-technologiczny

Nasza firma dysponuje obszernie rozbudowanym  działem konstrukcyjno-technologicznym wspieranym przez systemy komputerowe, pozwalające na precyzyjny przepływ danych oraz ich analizę. Wysokie kompetencje naszego zespołu konstruktorów, projektantów i technologów, pozwalają na podejmowanie i pomyślne realizowanie skomplikowanych, niekonwencjonalnych projektów.

projektowanie modeloform

Projektowanie

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem modeloform wraz z możliwością wykorzystania elementów automatyki. Nasz dział konstrukcyjno-technologiczny zajmuje się opracowywaniem projektów nowych części i urządzeń, a także modernizacją i modyfikacją projektów części i urządzeń już istniejących.

Współpraca z klientem

Cały proces projektowania odbywa się we współpracy z klientem, tak żeby sprostać wszystkim jego wymaganiom i potrzebom, często przy poszukiwaniu nowych rozwiązań technicznych.

współpraca z klientem

zaawansowane oprogramowanie

Specjalizujemy się w modelowaniu bryłowym, dzięki któremu możliwe jest  zaprojektowanie obiektu geometrycznego w trójwymiarze, zachowujac fizyczną wierność wykonanego później obiektu. Nasz zespół pracuje przy pomocy nowoczesnego oprogramowania CAD/CAM (SOLIDWORKS 3D CAD oraz CAM hyperMILL) tworząc modele przestrzenne o dowolnym stopniu skomplikowania.

jak pracujemy

N

przygotowujemy kompletną dokumentację techniczną

N

przeprowadzamy symulacje

N

analizujemy projektowane elementy i podzespoły

N

wykonujemy obliczenia wspomagające prace projektowe

N

opracowujemy procesy produkcyjne

N

tworzymy programy dla nowoczesnych obrabiarek CNC

N

czuwamy nad całym procesem produkcji

laminex logo

Laminex Szymon Jurczyk
ul. Lotników 17
38-400 Krosno
+48 608 587 902