Realizacje

Nasze realizacje

Przez ponad 20 lat istnienia naszej firmy wykonaliśmy blisko 900 wymagających projektów dla różnych gałęzi przemysłu. Każdy z nich wymagał indywidualnego podejścia, a najlepszą referencją jest dla nas satysfakcja finalnego Klienta. Zapraszamy do zapoznania się z portfolio naszych realizacji.

Branża lotnicza

Ze względu na region, w którym znajduje się nasza firma, pierwszą branżą, w której zaczęliśmy działać była branża lotnicza. Jako podwykonawca, wykonaliśmy poszycia samolotów ultralekkich i bezzałogowych oraz struktury nośne.

Samochody elektryczne

W naszej firmie powstały poszycia wykonane całkowicie z włókna węglowego do pierwszego polskiego samochodu elektrycznego ELV 001, oraz pierwszego w Polsce samochodu napędzanego energią słoneczną Eagle One zaprojektowanego przez studentów z Łodzi.

modele/repliki samochodów

Wykonaliśmy kilka modeli prototypowych samochodów. Jesteśmy gotowi podjąć się budowy dowolnej repliki samochodu na życzenie klienta i zgodnie z jego wymaganiami.

makiety

Jednym z ciekawszych wyzwań, była produkcja największej makiety Tatr w Polsce. Znajduje się ona obecnie w przebudowanym w 2016 roku Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN.

elementy oprzyrządowania

Bardzo prężnie rozwijamy się w produkcji precyzyjnych elementów oprzyrządowania: linii produkcyjnych, narzędzi, testów itp.

formy kształtowe

Zajmujemy sie projektowaniem modelowaniem i wykonywaniem oraz uruchamianiem form różnego typu. Wykorzystujemy do tego znane technologie jak i nowatorskie rozwiązania.

laminex logo

Laminex Szymon Jurczyk
ul. Lotników 17
38-400 Krosno
+48 608 587 902